Usługi introligatorskie | Introligatorstwo na zamówienie NYC - Bestype

Kiedy Twoja firma lub organizacja w Nowym Jorku potrzebuje zebrać dokumenty w oprawę, eksperci Bestype wiedzą, jak zrealizować Twój projekt szybko, efektywnie, dokładnie i trwale. Podczas gdy wiele drukarni nie uwzględnia w swoich usługach profesjonalnej oprawy introligatorskiej, w Bestype wiemy, jak ważne jest, aby zapewnić ten sam poziom wysokiej jakości w każdym elemencie Twoich projektów drukarskich. Nasi klienci polegają na połączeniu świetnej technologii Bestype i niezrównanej obsługi klienta, aby zapewnić rozwiązania introligatorskie dla łatwego i bezproblemowego doświadczenia. Eksperci Bestype ds. druku i oprawy chcą pomóc Ci w dostarczeniu oprawionych materiałów do rąk czytelników, uczniów, kupujących i patronów - szybko. Łatwo. Bezboleśnie. Bez zmartwień.

Co to jest oprawa introligatorska?

Introligatorstwo polega na łączeniu dokumentów w formę kompilacji, a następnie oprawianiu stron w połączony dokument, który pozostaje razem jako zbiór w rękach czytelnika: składanie książki. Projekty introligatorskie wykraczają poza książki w twardej oprawie i podręczniki w miękkiej. Niestandardowy projekt introligatorski dla marketera, artysty lub właściciela firmy z Nowego Jorku może obejmować szyte w siodle broszury i ulotki z błyszczącego papieru. Twoja firma może też chcieć rozprowadzać oprawione w spirale zeszyty w linie z wytłoczonym logo i znakami firmowymi. Możliwości są nieograniczone.

Kto korzysta z usług introligatorskich w NYC?

Wielu z naszych klientów to organizacje przemysłowe i edukacyjne w NYC, ale każda organizacja lub osoba może skorzystać z naszych profesjonalnych usług introligatorskich dla swoich projektów.

Bestype może drukować, składać i oprawiać wszystkie rodzaje dokumentów, książek i czasopism dla każdej branży i dziedziny, w tym książki do użytku prywatnego i do samodzielnej publikacji:

  • Broszury, broszury i czasopisma zszywane w siodle
  • Podręczniki w oprawie klejonej i drutowej
  • książki telefoniczne, katalogi, czasopisma i teksty dla klas szkolnych w miękkiej oprawie
  • Dokumenty prawne, umowy i propozycje biznesowe
  • Dokumenty biblioteczne i archiwalne w twardej oprawie
  • Broszury, śpiewniki i śpiewniki kongregacyjne
  • Instrukcje obsługi i podręczniki dla właścicieli
  • Beletrystyka, literatura faktu i poezja
  • Zbiory przepisów kulinarnych
  • I wiele innych!

Niezależnie od tego, co potrzebujesz wydrukować i oprawić, zrealizujemy Twój projekt introligatorski przy użyciu narzędzi, technik, technologii i wiedzy naszych ekspertów introligatorskich, aby zrealizować go szybko i profesjonalnie. Dokładna typografia, układ i dobór kolorów są dla nas tak samo ważne, jak dla Ciebie. Chcemy mieć pewność, że produkt końcowy będzie zgodny z Twoją pierwotną wizją i specyfikacją techniczną. Jesteśmy tu po to, aby poprowadzić Cię przez każdy etap procesu, pomagając Ci wybrać najlepsze materiały i techniki, które spełnią Twoje oczekiwania wobec produktu końcowego.

Wszystko pod jedną okładką sprawia, że introligatorstwo na zamówienie jest proste.

Eksperci Bestype w zakresie druku i oprawy introligatorskiej pomagają ułatwić produkcję oprawionych dokumentów. Ponieważ zarządzamy każdym elementem Twojego projektu we własnym zakresie, bez outsourcingu, usługi introligatorskie Bestype oferują wszystko, czego potrzebują zapracowani nowojorscy twórcy, firmy i marketerzy, aby oprawione kopie Twojej literatury trafiły do rąk Twoich odbiorców.

Jak zacząć?

Kiedy po raz pierwszy skontaktujesz się z Bestype w sprawie projektu druku i introligatorstwa, Twój przedstawiciel poprowadzi Cię przez wszystkie opcje dostępne dla Twojego typu gotowej książki. Naszym celem jest stworzenie partnerstwa z Tobą, którego rezultatem będzie końcowa książka, czasopismo lub inny kreatywny projekt, który przekroczy Twoje oczekiwania.

Wskazówki dotyczące złożonych opcji druku i oprawy.

Niektóre oprawione materiały mają służyć tylko przez kilka tygodni do roku, inne muszą przetrwać całe życie, a przynajmniej tak długo, jak pozwoli na to archiwizacja lub przechowywanie w bibliotece. Niektóre oprawione dokumenty są przeznaczone do szybkiego przeczytania, natomiast książki i czasopisma często spędzają długie życie na półkach w domach i bibliotekach, gdzie są cenione i ponownie czytane przez dziesięciolecia. Ponieważ trwałość i pożądany czas przechowywania mają znaczenie, wybór idealnego rodzaju papieru do książki lub czasopisma jest równie ważny, jak wybór odpowiedniego stylu oprawy i materiału okładki.

Aby pomóc w łatwym i szybkim tworzeniu książek, Bestype posiada szeroki zakres typów papieru i okładek dla każdego projektu introligatorskiego. Nasz kompletny magazyn pozwala nam na szybką realizację produktów.

Czy potrzebujesz pomocy w wyobrażeniu sobie, jak Twoje obrazy, słowa i pomysły mają znaleźć się na stronach oprawionego dokumentu? Możemy pomóc Ci we wszystkich aspektach projektowania dokumentów, reprodukcji graficznej, typografii i układu.

Jeśli potrzebujesz zrealizować zamówienie zbiorcze lub skoordynować niuanse związane z wysyłką i dostawą, możemy nawet zająć się logistyką, aby Twoje zamówienia dotarły do celu na czas. Jesteśmy najlepszym w Nowym Jorku dostawcą usług w zakresie tworzenia książek.

Wybieranie opcji produkcji książki.

Eksperci Bestype poprowadzą Cię przez wybory dotyczące prezentacji Twoich informacji w formie oprawionej lub w formie książki. Niektóre z najczęstszych opcji oprawy, jakie oferujemy, to:

Idealna oprawa

Gdy liczba stron wynosi 250 lub mniej, oprawa idealna jest najbardziej ekonomiczną opcją produkcji oprawionych egzemplarzy. Po wybraniu opcji okładki i rodzaju papieru, oprawiamy fragmenty stron, nakładając mocny klej na szorstkie krawędzie wewnętrznych stron książki. Następnie nasi specjaliści od oprawy przyklejają te fragmenty do grzbietu książki. W rezultacie powstaje trwała, miękka książka, która będzie służyć przez lata. Idealna oprawa to Idealna dla każdego produktu, od dużych katalogów po małe książki w miękkiej oprawie.

Oprawa grzebieniowa

Oprawa grzebieniowa pozwala uzyskać książkę, która leży płasko, z łatwo wyjmowanymi i wymienialnymi stronami. Plastikowy grzbiet ze spiralnymi pierścieniami, zwany grzebieniem, tworzy strukturę książki. Grzebień wkłada się do otworów w okładce i stronach wewnętrznych. Oprawa grzebieniowa jest często najlepszym wyborem w przypadku raportów, prezentacji, książek kucharskich, arkuszy sprzedażowych i inwentaryzacyjnych, instrukcji obsługi i albumów.

Bindowanie Velo

Oprawa Velo pozwala uzyskać oprawę dokumentów o charakterystycznym wyglądzie i trwałości. W maszynie do oprawy Velo wycina się kilka małych otworów wzdłuż krawędzi książki. Następnie w otwory i przez przód książki wkładany jest pasek zawierający sztywne plastikowe zęby. Na koniec pasek z odpowiednimi otworami umieszczany jest na grzbiecie książki, a introligator wyrównuje fragmenty przed rozpoczęciem procesu cięcia i topienia ząbków w celu zamknięcia oprawy. Oprawa Velo sprawdza się wszędzie tam, gdzie dokument jest dzielony pomiędzy różnych czytelników. Dokumenty w oprawie klejonej są najczęściej stosowane w biznesie i prawie. Są one szczególnie przydatne w przypadku dokumentów prawnych, prezentacji, propozycji biznesowych i umów. Dokumenty o długiej formie zyskują na bezpieczeństwie, jakie zapewnia oprawa Velo dla najważniejszych dokumentów.

Bindowanie taśmą

Ta odmiana oprawy jest bardzo podobna do oprawy klejonej, ale z jedną istotną różnicą: do grzbietu mocowany jest wytrzymały pasek taśmy za pomocą kleju termoplastycznego. Taśma oraz dodatkowe wzmocnienie grzbietu tworzą solidną i mocną oprawę o długiej żywotności. Taśmy są dostępne w szerokiej gamie kolorów i materiałów, m.in. z płótna i winylu. Dopasowując taśmę do okładki, stosując monochromatyczny lub kontrastowy schemat okładki, można stworzyć niedrogą i stylową alternatywę dla zwykłej oprawy klejonej. Bindownicy mogą oprawiać taśmą książki zawierające do 200 stron.

Oprawa spiralna

Książki, które leżą płasko, takie jak instrukcje obsługi czy nawet książki kucharskie, są często projektowane z wykorzystaniem oprawy spiralnej. Okrągłe lub owalne perforacje są wybijane zarówno na okładce, jak i na wewnętrznych stronach. Następnie nasze maszyny do oprawy wprowadzają plastikową spiralę, która owija się przez otwory i utrzymuje strony na miejscu. Przy typowym użytkowaniu strony i okładki książki pozostają w nienaruszonym stanie przez długi czas. Pojemność książek oprawionych w spirale zależy od rodzaju zawartości stron, jakie zawierają. Książka w oprawie spiralnej może zawierać tylko 8 stron lub zawierać zawartość o grubości do 2 ¾".

Oprawa drutowa

Zamiast plastikowej spirali, którą stosujemy w standardowej oprawie spiralnej, w oprawie drutowej wykorzystujemy metalowy drut w zamkniętej pętli oraz charakterystyczny kwadratowy otwór wybity w papierze wewnętrznym i okładkach. Kwadratowy kształt pomaga nam precyzyjnie wyrównać strony, szczególnie jeśli wybierzemy grubszy papier lub tekturowe wkładki. Oprawa drutowa jest najlepszym rozwiązaniem w przypadku, gdy układ graficzny jest podzielony na strony parzyste i nieparzyste, a grafika ma być precyzyjnie wyrównana dla odbiorcy. Oprawa drutowa może pomieścić do 250 arkuszy papieru.

Szycie siodłowe

W przypadku książek i broszur, które zawierają mniej niż 80 stron treści (lub 40 stron tekstu i grafiki z przodu i z tyłu), zszywanie grzbietowe jest najbardziej przystępną opcją produkcyjną. Projekty takie jak ilustrowane książki z obrazkami dla dzieci i czasopisma są często szyte zszywkami. Książki zszywane z grzbietem siodłowym, zaprojektowane z myślą o miękkiej oprawie, mogą mieć okładki o różnej grubości i stylu. Po wybraniu papieru i okładek, okładka i strony wewnętrzne są łączone maszynowo poprzez włożenie dwóch długich zszywek przez środek rozkładówki. Jeśli chcesz, aby Twoja książka była jeszcze bardziej wytrzymała, drukarnia może wzmocnić zszywanie maszynowe, przeszywając mól książkowy przez rozkładówkę.

Oprawianie w twardą okładkę

Jeśli chcesz zaprezentować lub zachować swoją książkę w najbardziej atrakcyjnym i trwałym formacie, wybierz oprawę w twardą okładkę. Nasza metoda oprawy w twardą oprawę to oprawa broszurowaOkładka książki jest drukowana na samoprzylepnym arkuszu papieru, a następnie umieszczana na sztywnych płytach. Okładki mogą być wykonane z tkaniny lub winylu, a przednie i końcowe strony są wklejane w okładki książki. Aby złożyć wewnętrzne strony książki, najpierw grupujemy strony, a następnie sklejamy lub zszywamy sekcje w grzbiecie. Możemy nawet wydrukować na zamówienie idealną okładkę, która stylowo otoczy gotową książkę w twardej oprawie. Książki w twardej oprawie są bardzo wygodne w użyciu i stanowią idealny format dla wszystkich tekstów, które mają być przechowywane lub cenione przez dłuższy czas, w tym płyt, historii, książek dla dorosłych i dla dzieci.

Oprawianie książek na zamówienie w NYC dla Twojego unikalnego projektu

Eksperci Bestype drukowali i oprawiali książki dla każdej branży, która ma swój dom w pięciu dzielnicach NYC i poza nimi. Nasza drukarnia i introligatornia w Soho jest łatwa do odwiedzenia i łatwo dostępna. Zapraszamy do zwiedzenia naszej drukarni i działu introligatorskiego oraz do zadawania nam pytań! Chętnie pokażemy Ci, w jaki sposób nasza wiedza introligatorska pomoże Twojej publikacji wywrzeć znaczący wpływ na czytelników.

Podczas wizyty u nas można z pierwszej ręki zobaczyć, jak wygląda proces introligatorski. Nasi pracownicy chętnie pokażą Ci różne używane przez nas urządzenia oraz próbki gotowych książek w różnych rozmiarach i stylach. Członkowie zespołu mogą pomóc Ci w wyborze wielu opcji, które sprawią, że Twoja książka będzie wyjątkowa, a także w doborze szablonów i dodaniu indywidualnych akcentów, które zapewnią Twojemu projektowi udane podstawy. Każdy z tych wyborów sprawia, że książka staje się wyjątkowa - wybory te mogą pomóc wyróżnić się produktowi na półce lub stole konferencyjnym.

Kiedy będziesz gotowy do druku, z przyjemnością pomożemy Ci w logistycznej dostawie Twoich oprawionych publikacji do dowolnego miejsca w Nowym Jorku lub dalej, do reszty świata.

Dlaczego warto drukować i oprawiać z Bestype?

Jako nowojorski dostawca rozwiązań drukarskich Bestype może zaspokoić każdą potrzebę w zakresie druku i produkcji. W druku, introligatorstwie i każdej usłudze, którą świadczymy w naszym zakładzie Soho Printing, chcemy ułatwić projektowanie, drukowanie i dostarczanie projektów tak szybko i bezproblemowo, jak to tylko możliwe.

Jeśli chodzi o introligatorstwo, NYC oferuje wiele opcji w różnych cenach i na różnym poziomie zaawansowania. Bestype zapewnia pełną obsługę introligatorską w konkurencyjnych cenach, w połączeniu z usługami drukarskimi, których większość tradycyjnych introligatorni nie może zaoferować, a wszystko to pod jednym dachem.

Usługi introligatorskie Bestype dla klientów z NYC dostarczają wysokiej jakości oprawione materiały na czas i w ramach Twojego budżetu.

Gdy potrzebujesz druku i introligatorstwa, zrobionych szybko i dobrze.

Szukasz rozwiązania z jednego źródła dla druku i introligatorstwa? Potrzebujesz pomocy w zaprojektowaniu, wydrukowaniu, oprawie i dostarczeniu Twojego kreatywnego projektu? Nasi eksperci od usług introligatorskich i poligraficznych mogą Ci pomóc, a wszystko zaczyna się od skontaktowania się z nami już dziś. Chcemy, aby Twój projekt był doskonały. Wyślij do nas e-mail lub zadzwoń i dowiedz się, jak możemy pomóc w realizacji Twojego kolejnego projektu introligatorskiego, zaczynając już teraz. Skontaktuj się z nami już dziś, a my pomożemy Ci przelać Twoje pomysły na papier, oprawić je i oddać w ręce czytelników.

Warto przeczytać