W Ameryce przed pandemią drukarnie produkowały ponad 27 milionów wizytówek dziennie. W ciągu ostatniego roku nasze użycie wizytówek spadło, ale nie ustało całkowicie. Wracając do normalnego, post-pandemicznego życia zawodowego, zastanawiamy się, jak dodanie nowego, formalnego podejścia do nawet najmniejszych rzeczy może poprawić sprzedaż.

Modernizacja do wysokiej klasy wizytówek to jedna z drobnych decyzji podejmowanych przez wielu naszych klientów. Sprawa jest naprawdę pilna: nasi klienci proszą nas o realizację zamówień na druk wizytówek w tym samym dniu! W tym artykule dowiesz się, dlaczego warto poważnie rozważyć modernizację do wysokiej klasy wizytówek, gdy Twoja firma wychodzi z pandemii.

Marketing druku zaczyna się od wizytówek

Zauważamy wzrost sprzedaży wysokiej klasy wizytówek na Bestype. Nasi klienci ponownie zastanawiają się nad projektowaniem marki i logo oraz zamawiają nowe wizytówki, papeterię i inne niezbędne produkty papiernicze używane w komunikacji biznesowej. Spur of the moment marketing pivots jest łatwy do opanowania dzięki naszym usługom wizytówek NYC tego samego dnia.

Uaktualnienie do wysokiej klasy wizytówek: Inwestycja warta zachodu

Inwestycja w unowocześnienie Twojej wizytówki może być genialnym posunięciem, które pomoże Ci poruszać się w nowej normalności w Twojej branży. Bestype sugeruje, aby zastanowić się, jak Twoja obecna wizytówka odzwierciedla Twoją firmę i markę, gdy Ty i reszta świata powoli wracacie do osobistego networkingu.

Przyjrzyj się rękawowi wizytówek, których obecnie używasz. Czy są one zauważane? Czy ich wzór się wyróżnia? Jeśli masz kontrolę nad wyborem wzoru, czy zamówiłeś je w drukarni zajmującej się masową produkcją?

Zamawianie setek szablonów wizytówek może być wygodną i oszczędną opcją dla wielu przedsiębiorców. Jednak co to mówi o Tobie i Twoich wyjątkowych umiejętnościach? Powiedzenie "dostajesz to, za co płacisz" jest prawdziwe. Jeśli potrzebujesz przekazać swoim potencjalnym klientom i klientom tylko najważniejsze informacje, to być może wystarczy Ci szybka, cyfrowa wizytówka.

Propozycje efektywnego projektowania wizytówek High-End

Bestype wierzy jednak, że Twoja wizytówka może być lepsza, tak jak Ty uważasz, że Twoja oferta jest lepsza od oferty konkurencji. Zastosowanie kilku zasad projektowania może szybko i tanio dostosować Twój pomysł do formatu wizytówki wysokiej klasy, nie kosztując przy tym znacznie więcej niż szablonowe projekty. Nawet jeśli potrzebujesz wydrukować wizytówkę tego samego dnia, dostępnych jest wiele unikalnych opcji projektowych i stylistycznych, które mieszczą się w tych wytycznych:

Bądź selektywny, jeśli chodzi o to, co chcesz umieścić na przedniej stronie wizytówki: umieść tylko swoje imię i nazwisko, nazwę firmy, tytuł oraz najlepszy sposób skontaktowania się z Tobą. Prościej znaczy lepiej.

Wybieraj nieskomplikowane czcionki, aby odbiorcy mogli przeczytać Twoją wizytówkę na pierwszy rzut oka. Unikaj zbyt dużych, zbyt małych lub zniekształconych czcionek. Twoje logo może być kreatywne, ale dane kontaktowe powinny być czytelne.

Zaprzyjaźnij się z pustymi obszarami wokół nazwiska i logo, aby odbiorcy mieli miejsce na zrobienie szybkich notatek na kartce. Rozważ pozostawienie pustej tylnej strony kartki. Projektanci wykorzystują białą przestrzeń na przedniej stronie wizytówek, aby zwrócić uwagę na obszary, które nie zawierają tekstu lub logo.

Bądź selektywny w kwestii tego, kto drukuje Twoje wysokiej klasy wizytówki i obejrzyj osobiście próbki wizytówek, zanim zdecydujesz się na zamówienie druku. Bestype ułatwia to zadanie naszym lokalnym klientom z Nowego Jorku, nawet w przypadku pośpiesznych zamówień na druk wizytówek tego samego dnia. Oglądanie próbek i cyfrowych wydruków próbnych online może ukryć wady, które będą zauważalne dopiero po osobistym obejrzeniu wizytówek.

Nie umieszczaj na wizytówkach wielu rodzajów działalności. Może pojawić się pokusa, aby na jednej wizytówce wymienić wszystkie swoje usługi. Załóżmy na przykład, że jesteś freelancerem w dziedzinie publikacji stron internetowych, który jednocześnie zajmuje się wyprowadzaniem psów. W takim przypadku zalecamy zaprojektowanie osobnych wizytówek dla każdej oferowanej usługi. Rozdziel swoje linie biznesowe, tworząc osobne wizytówki dla każdej z nich. Gdy potencjalni klienci szukają Twojej wizytówki w swoich zbiorach, szukają:

  • Twoje imię i nazwisko
  • Twoja firma
  • Twoja umiejętność lub usługa

Ułatw potencjalnym klientom łatwe odnalezienie Twojej wizytówki w ich stosie, prezentując im tylko te informacje, które mogą łatwo zobaczyć.

Rozsądnie stosuj wykończenia na wizytówce. Utrzymuj wizytówki nieskomplikowane, funkcjonalne i eleganckie, ale dodaj jedną lub dwie opcje, które tworzą teksturę lub wizualny pop. Subtelne efekty mogą zwrócić uwagę na Twoją wyjątkową ofertę. Zbyt wiele elementów rozprasza uwagę. Jeśli użyjesz zbyt wielu wykończeń lub pokryjesz całą kartkę lakierem, uniemożliwi to robienie notatek bezpośrednio na jej powierzchni.

Zrób miejsce na CTA. Krótkie wezwanie do działania na wysokiej klasy wizytówce skutecznie zachęca klientów do zrobienia czegoś, co posunie waszą współpracę do przodu. Możesz zaoferować promocję, skierować odbiorcę na stronę internetową lub udzielić pomocnej, istotnej wskazówki. Użycie CTA pomaga wizytówce pozostać w pamięci potencjalnego klienta.

Tworzenie wysokiej jakości wizytówek

Kiedy już współpracujesz z przyjaznym technikiem Bestype'a, aby sfinalizować projekt Twojej nowej wizytówki, wybierasz teksturę. To, jak Twoja wizytówka leży w dłoni odbiorcy, jest Twoim kolejnym krokiem w tworzeniu luksusowego doświadczenia.

Bestype wierzy, że tworzenie niestandardowych wizytówek wysokiej klasy jest rzemiosłem, a nie towarem. Nasze zobowiązanie do jakości jest tak samo ważne dla naszych standardowych zamówień, jak i dla zamówień tego samego dnia, które realizujemy w NYC.

Metoda druku. Bestype może drukować najwyższej jakości, cyfrowo drukowane, wysokiej klasy wizytówki w małych partiach. Druk offsetowy produkuje obrazy i tekst o wyższej rozdzielczości na każdej karcie dzięki technikom litograficznym. Wizytówki offsetowe są również tańsze przy większych zamówieniach. Twoi odbiorcy zauważą subtelną różnicę, jeśli zdecydujesz się na druk offsetowy. Wizytówki Letterpress wyrażają ponadczasową elegancję i styl.

Materiał i farba. Materiał, z którego wykonane są wizytówki, oraz tusze odpowiednie dla każdego rodzaju papieru mają ogromny wpływ na to, jak odbiorca postrzega i odczuwa Twoją wizytówkę. Tak, odczucia - tekstura ma znaczenie. Bestype zawsze chętnie poleci materiały, które zwrócą uwagę na Twój projekt.

Powłoki papierowe i laminaty. Drukarnie mogą nakładać uszlachetnienia po wyschnięciu farby. Popularnym trendem w produkcji wizytówek jest stosowanie błyszczących i lakierowanych wykończeń na części kartonu. Natomiast pozostała część wizytówki jest wykończona folią matową. Do wyboru są powłoki typu jedwab i zamsz, a nawet polimery o podwyższonym połysku, które tworzą trójwymiarową, tłoczoną fakturę na wizytówce.

Hot Foil Stamping, Inline Foil i Raised Foil. Efekty metaliczne są dodawane do kartki, aby nadać jej fakturę i kontrast. Efekty te doskonale współgrają z matowymi i zamszowymi wykończeniami. Stemplowanie obejmuje techniki, które wytłaczają wizytówki, aby uzyskać inny rodzaj efektu trójwymiarowego, który sprawia wrażenie, że tekst i obrazy są wyrywane z powierzchni wizytówki.

Cięcie, zaokrąglone rogi, wykrojniki i niestandardowe rozmiary. Nie ma oficjalnej reguły, która wymagałaby, aby wizytówka miała wymiary 3,5″ x 2″, czyli standardowy rozmiar typowy dla Stanów Zjednoczonych i Kanady. Wizytówka może być większa lub węższa: zalecamy stosowanie wysokiej klasy wzorów do wizytówek standardowych, wąskich, super wąskich, kwadratowych i w rozmiarze karty kredytowej.

Zamiast tradycyjnych kwadratowych krawędzi, Bestype może delikatnie zaokrąglić rogi Twojej standardowej wizytówki o 1/8″ lub 1/4″. Zaokrąglenie dodaje element ochronny do rogów każdej karty, zapobiegając zagnieceniom krawędzi, gdy karty są chowane w kieszeniach, portfelach i torebkach.

Drukarnie mogą również dodawać różne efekty sztancowania do każdej karty, od subtelnych po dramatyczne.

Bestype dostarcza unikalnych wskazówek dla Twoich wysokiej klasy wizytówek

Bestype spędził większość swojej 40-letniej historii w Nowym Jorku na drukowaniu wysokiej klasy wizytówek dla profesjonalistów z każdej możliwej branży i dziedziny. Nasi projektanci wizytówek są ekspertami w przekładaniu pomysłów z Twojego marketingu i brandingu na formę wizytówek.

Niezależnie od wybranego stylu i wykończenia, będziemy współpracować z Tobą w celu szybkiego wydrukowania zamówionych wizytówek, abyś nigdy nie został bez czegoś, co możesz rozdać. Podczas konsultacji dotyczącej wizytówek z klientem omówimy jego pomysły i opcje druku. Jeśli okaże się, że opcje, które chciałbyś umieścić na swojej wizytówce, nie będą ze sobą dobrze współgrać pod względem technicznym, podpowiemy Ci, które rozwiązania sprawdzą się lepiej. Zawsze zaproponujemy alternatywne rozwiązania, aby osiągnąć cele projektowe.

Zanim wydrukujemy Twoje ostateczne zamówienie na wysokiej klasy wizytówkę w Nowym Jorku, sprawdzamy, czy wszystkie elementy zamówienia działają prawidłowo. Przygotowujemy próbkę wizytówki, abyś mógł się z nią zapoznać. Jeśli jesteś zadowolony z próbki, zobowiązujemy się do druku i produkcji Twojego zamówienia. W każdej chwili możesz odwiedzić naszą drukarnię SOHO, aby zadać pytania i sprawdzić realizację zamówienia.

Przeprowadzimy jeszcze jedną kontrolę jakości zrealizowanego zamówienia i powiadomimy Cię, gdy zamówienie będzie kompletne. Możesz również odebrać zamówienie osobiście lub zamówić dostawę za pośrednictwem przewoźnika, USPS lub kuriera. Te ostatnie opcje są pomocne w przypadku zamówień na wizytówki NYC na ten sam dzień.

Kiedy powierzasz Bestype swój marketing druku

Twoja bezpłatna konsultacja i sesja planowania projektu może sprawić, że Twoje nowe, wysokiej klasy wizytówki trafią w Twoje ręce i będą gotowe do udostępnienia! Jesteśmy tutaj, aby pomóc Twojej firmie odnieść sukces, co oznacza pomoc w zrobieniu świetnego pierwszego wrażenia poprzez produkty, które drukujemy. Skontaktuj się z nami już dziś dla wszelkich potrzeb druku, w tym tego samego dnia wizytówki dla NYC dostawy. Nigdy nie wiadomo, co może się zdarzyć w ciągu minuty w Nowym Jorku, w tym okazję do połączenia z kimś, kto chce swoją wizytówkę.

Image Credit: Unsplash @Creative Commons

Warto przeczytać