Druk broszur sprawia, że dzielenie się informacjami jest szybkie i łatwe, ale czy Twoja broszura jest niezapomniana? W Bestype Printing pomagamy naszym lokalnym klientom z sektora małych i średnich przedsiębiorstw w projektowaniu atrakcyjnych ulotek, broszur i ulotek na wynos. W naszym zakładzie zajmującym się drukiem broszur w Nowym Jorku, eksperci projektanci i drukarze tworzą broszury, które ludzie chcą czytać i przechowywać, aby móc do nich wracać.

W tym wpisie na blogu przyjrzymy się, jak wydrukować broszurę w czterech krokach. Mamy nadzieję, że nawet profesjonaliści w dziedzinie drukowania broszur uznają ten artykuł za przydatny, ale skupimy się na podstawach, takich jak sposób drukowania i składania broszury. Odpowiemy nawet na nurtujące pytanie: "Jak wydrukować broszurę dwustronnie?". Projekt druku broszury zaczyna się od:

Treść: jak zaplanować tekst i zdjęcia do broszuryFormat
:
jak wybrać styl broszuryMateriały: jak

wydrukować broszuręMetoda
:
jak
złożyć


broszurę

Pierwszym krokiem jest uporządkowanie swoich myśli i przekształcenie ich w czytelne informacje.

Planowanie zawartości broszury

Sugerujemy, aby na początek wygospodarować trochę czasu na napisanie wstępnego szkicu wszystkiego, co chcemy zawrzeć w broszurze. Nie zastanawiaj się jeszcze, jak ma wyglądać wydrukowana broszura, tylko pisz. Następnie należy znaleźć zdjęcia. Twoje źródła obejmują Twoje oryginalne zdjęcia, a także darmowe i płatne zdjęcia stockowe. Bestype oferuje pomoc w wyborze fotografii stockowej i pomoże Ci znaleźć wysokiej jakości zdjęcia, które wzbogacą Twoją broszurę.

Wybór formatu broszury

Następnie należy zastanowić się nad formatem i wyglądem drukowanej broszury. Otwórz kolekcję szablonów broszur swojego oprogramowania lub poszukaj w Internecie szablonów broszur, które możesz pobrać za darmo lub kupić. Gdy już znajdziesz wzór, który Ci się spodoba, zrób kopię i zmień jej nazwę. Możesz zacząć wstawiać swoją treść do kopii zapisanego szablonu broszury. Zazwyczaj trzeba będzie skrócić tekst i podsumować pomysły za pomocą wypunktowanych list. Jeśli masz zdjęcia w rozdzielczości, która sprawdzi się w drukowanej broszurze, wrzuć je do projektu.

Bestype oferuje bezpłatne konsultacje projektowe, aby pomóc Twojej broszurze nabrać kształtu. Być może nie znalazłeś szablonu broszury, który pasowałby do Twojej wstępnej koncepcji. Może potrzebujesz dodatkowej pomocy przy projektowaniu lub porady dotyczącej idealnej rozdzielczości i rozmiaru zdjęć. Usługi Bestype w zakresie drukowania broszur obejmują wszystko, czego potrzebujesz.

Drukowanie broszur

Podczas bezpłatnej konsultacji z naszym działem druku broszur, pomożemy Ci zaplanować projekt wokół słów i pomysłów, którymi chcesz się podzielić. Oferujemy szablony, które rozszerzają możliwości stylistyczne broszur poza standardową formę trójskładaną. Dodatkowo, będziesz mógł zapoznać się z prawdziwym portfolio przykładów projektów, które możesz wykorzystać jako punkt wyjścia dla swojej broszury. Przypuśćmy, że dobrze znasz podstawy publikowania na komputerze lub nawet edytora tekstu. W takim przypadku pomożemy Ci prawidłowo ustawić marginesy i kolumny w Twoim dokumencie. Możemy również wspólnie z Tobą przenieść tekst do szablonu i stworzyć dla Ciebie atrakcyjną broszurę. Do każdej drukowanej przez nas broszury oferujemy szeroki wybór papierów błyszczących lub matowych, powłok i wykończeń. Niezależnie od tego, czy wybierzesz druk offsetowy czy cyfrowy, obiecujemy, że zarówno tekst, jak i grafika zostaną wydrukowane szybko i bezbłędnie.

Być może zadajesz sobie pytanie: "Jak wydrukować broszurę dwustronnie?".

Albo "jak drukować od krawędzi do krawędzi?".

A nawet "jak sformatować kolumny i strony, aby móc wydrukować broszurę, która składa się na siebie z ośmiu lub więcej stron, dwustronnie?

Usługi Bestype w zakresie drukowania broszur wyjaśniają ustawienia dokumentów i technologię, która pozwala osiągnąć więcej niż większość drukarek biurowych. Bestype oferuje kompleksowe usługi składania maszynowego, ręcznego i krawędziowego, aby zrobić wspaniałe wrażenie na odbiorcach Twojej broszury.

Składanie broszury

Są dwa kluczowe punkty, o których należy pamiętać, zastanawiając się, jak wydrukować i złożyć broszurę. Staranny projekt i układ mają decydujące znaczenie dla powodzenia składania: kolumny tekstu mają być ułożone w takiej kolejności, w jakiej czytelnik ma je śledzić. Nie chcemy również, aby zagięcia na składce przerywały kolumny tekstu. Drugi kluczowy punkt jest natury technicznej: maszyny są lepsze w składaniu niż ludzie. Nasze składarki fachowo złożą Twoją broszurę wzdłuż jej marginesów. Dzięki usługom Bestype w zakresie drukowania broszur, Twój projekt może korzystać z wielu stylów składania. Dodatkowo, złożymy i wyprostujemy wszystkie Twoje broszury, bez względu na to, czy chcesz mieć ostre zagniecenia, czy delikatne, rolowane zamknięcie.

Druk broszur - nowojorskie doświadczenie w promocji biznesu dla Ciebie

Korzystanie z usług drukowania broszur z Bestype jest proste. Zaufaj nam, tworzenie broszur na własną rękę może być frustrujące i wymaga więcej nauki niż się spodziewasz. Bestype jest gotowy, aby pomóc Ci z Twoimi zadaniami związanymi z drukiem broszur, a Ty opuścisz nasz sklep z fachowo wydrukowanymi i złożonymi broszurami! Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się, jak możemy pomóc Ci szybko i dokładnie wydrukować Twój następny projekt.

Warto przeczytać